شرکت مهندسی پزشکی بهین پویان صدر/مرکز تخصصی تهیه و تأمین تجهیزات پزشکی

نشانی وب‌سایت ما: www.behinpoyan.com

خدمات و محتویات سایت، براى استفاده غیر تجارى مخاطبان عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات متناقض حقوق معنوی سایت شرکت مهندسی بهین پویان صدر است و دارای پیگرد قانونی می باشد. در صورت تمایل به استفاده تجاری از اطلاعات، محصولات، خدمات و یا نظرات عرضه شده در سایت لطفاً با ما تماس بگیرید.

اطلاعات موجود در سایت شرکت مهندسی بهین پویان صدر از منابع معتبر و مرتبط و نیز شرکت های سازنده یا وارد کننده محصولات ارائه شده است. اطلاعات و محتویات سایت، به ویژه قیمت محصولات دائماً به روز می شوند.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و کامل پر نمایند. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

 شرکت مهندسی بهین پویان صدر به اطلاعات خصوصی و شخصی کاربرانی که از خدمات سایت استفاده می کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت کامل می کند. کلیه اطلاعات به صورت کاملاً محرمانه محافظت شده و تنها برای ارسال سفارشات مورد استفاده قرار می گیرند.

نحوه ارسال

ارسال محصولات به انتخاب مشتری از طریق موارد زیر انجام می گردد:

• ارسال با شرکتهای کالارسان

• ارسال با پست

ارسال رایگان

هزینه بسته بندی و ارسال کالا برای سفارش های با مبلغ بالاتر از 6،000،000 تومان بدون کوپن تخفیف، رایگان می باشد.

هزینه حمل

هزینه حمل بر عهده خریدار می باشد.

روش پرداخت

پرداخت از طریق درگاه آنلاین موجود در وبسایت قابل انجام است.

برگشت کالا

هرگونه نقص، عیب فنی کالا و عدم انطباق کالای ارسال شده با سفارش شما، باید در مدت 24 ساعت پس از دریافت کالا حتی در روزهای تعطیل از طریق تلفن “09137277841“ به مرکز ارتباط مشتریان شرکت، اطلاع داده شود تا مشکل فوراً بررسی و در صورت اثبات نقص، تعمیر یا جایگزین گردد. بدیهی است پس از 24 ساعت هیچ اعتراضی پذیرفتنی نیست و عدم اطلاع رسانی پس از 24 ساعت، به معنای صحت اقلام دریافتی است.

خریدار به مدت 3 روز فرصت دارد از سفارش خود انصراف دهد، به شرط آنکه بسته بندی کالایی باز نشده و از آن هیچ گونه استفاده‌ای نشده باشد. لازم به ذکر است هزینه پست و بیمه به عهده خریدار می باشد.

پیگیری سفارش

از لینک پیگیری سفارش، با وارد کردن شماره سفارش و ایمیلی که در هنگام سفارش ثبت کرده اید می توانید وضعیت سفارش خود را پیگیری نمایید، در صورت داشتن هرگونه مشکل از طریق تلفن “09137277841” مرکز ارتباط مشتریان شرکت، اطلاع داده شود.