درباره ما

شرکت مهندسی پزشکی بهین پویان صدر، به عنوان یکی از فعالان در حوزه بهداشت و درمان در بخش خصوصی فعالیت خود را از سال ۱۳۸۵ به طور رسمی آغاز نمود.

شرکت مهندسی پزشکی بهین پویان صدر، پیوسته در جستجوی راه‌حل‌های نوآورانه و حرکت به سوی اصلاح عملکرد و استانداردهای خود می‌باشد. مشتری مداری، کار گروهی، سلامت و رفاه کشور از ارزش‌های این شرکت شناخته می‌شوند.

این شرکت به پشتوانه نیروی انسانی متخصص و مجرب و با بهره‌گیری از سامانه‌های نوین مدیریتی، در زمینه تامین، تعمیر، نگهداری و ارائه مشاوره در زمینه خرید تجهیزات پزشکی توانسته به جایگاهی سرآمد دست یابد.

پس از گذشت بیش از یک دهه هم اکنون شرکت مهندسی پزشکی بهین پویان صدر، فعالیت خود را در زمینه ناتوانایی‌های جسمی و حرکتی و تجهیزات درمانی و توانبخشی گسترش داده و توانسته با بهره‌گیری از بالاترین سطح استانداردهای جهانی و همکاری با کمپانی‌های مطرح سلامت به جایگاهی ممتاز دست یابد.

تیم فروش

تیم فروش ما با تلاش بی وقفه همواره سعی دارد، با ارائه محصولات و خدمات ممتاز و درجه یک به عنوان بهترین شریک تجاری در صنعت درمان و سلامت کشور شناخته شود. ما با ارائه بالاترین استانداردهای خدمات از طریق کارشناسان مجرب در جهت رسیدن به جامعه‌ای بهتر و سالم‌تر هستیم.

چشم انداز

انديشه ما مبنی بر دستيابی به سازمانی تاثيرگذار در حوزه خدمت رسانی به مشتريان ايجاب می‌کند تا با بهره‌گيری از تکنولوژی و اتوماسيون بتوانيم در ایجاد پل ارتباطی بین فناوری‌های روز دنیا و توانبخشی ناتوانان جسمی کشور پیشرو باشیم.

اصغر بیگانه

مدیر عامل

بازنشسته پرستاری از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
سابقه مدیریت بیمارستانی

احسان بیگانه

مدیر داخلی
کارشناس مهندسی پزشکی از دانشگاه اصفهان سابقه مدیریت تجهیزات پزشکی بیمارستان